ŁADOWANIE
Menu
Adres:
ul. Wydryńska 31
Miasto:
Kielce
Email:
biuro@wowdesign.com.pl
Telefon:
+48 780 007 768
o mnie

wow! design.
miejsce kreatywne

Marlena Grodzicka - Projektant wnętrz
scrolluj
01
kim jestem?

Projektantka z pasją do pięknych wnętrz

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, która przynosi mi najwięcej satysfakcji wtedy, gdy widzę uśmiech na twarzy inwestorów. Co robię, by tak się stało? Słucham, słucham i jeszcze raz słucham i... tworzę koncepcje z myślą o tym, czego oczekują moi klienci. Sprawiam, by po remoncie ich mieszkania były funkcjonalne, piękne i by miały to „coś”, co utożsamia je z właścicielami (nie tylko wygodną kanapę).


Jestem niepoprawną optymistką z głową pełną pomysłów, zachwycającą się pięknymi kolorami, materiałami i detalami we wnętrzach.

Moje motto: „Każdy zasługuje na to, by pięknie mieszkać.”

02
czym się zajmuje?

Projekty wnętrz i wizualizacje 3D

Tworzę projekty wnętrz całych mieszkań, domów (w stanie deweloperskim, jak i do remontu) lub poszczególnych pomieszczeń- salonu, sypialni, kuchni, łazienki, garderoby, holu, pokoju biurowego czy pokoju dziecięcego w stylu określonym przez klienta. Działam na terenie Kielc, województwa świętokrzyskiego, a także całego kraju (online). Współpracę zaczynam od analizy potrzeb przyszłych mieszkańców, potem rozpoczynam pracę nad projektem. Dobieram materiały wykończeniowe (m.in. płytki, podłogi), meble, oświetlenie, tak by były spójne z całym wnętrzem i razem tworzyły przestrzeń wymarzoną przez inwestorów. Zwieńczeniem prac nad projektem są wizualizacje fotorealistyczne, dzięki którym klient może zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądało jego mieszkanie po remoncie.
Jesteś zainteresowany współpracą? Zerknij do oferty, która znajduje się poniżej. 🙂

03
Oferta komfort

Pakiet komfort

pakiet zawiera projekt wnętrza i wizualizacje fotorealistyczne pomieszczeń powyżej 35m2. Inwestor otrzymuje koncepcję z uwzględnieniem materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, kolorów ścian, dodatków itp. zgodnie z wytycznymi. Pakiet zawiera listę artykułów i sklepów, gdzie można zakupić materiały budowlane i meble.

04
Oferta plus

Pakiet Plus

w pakiecie znajduje się projekt wnętrza i wizualizacje fotorealistyczne pomieszczeń poniżej 35m2. Klient otrzymuje koncepcję z uwzględnieniem materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, kolorów ścian, dodatków itp. stworzoną na podstawie wcześniejszej rozmowy dotyczącej oczekiwań i potrzeb. Pakiet zawiera listę artykułów i sklepów z materiałami budowlanymi oraz meblowymi.

zapraszam do współpracy

Jesteś zainteresowany?

ZADZWOŃ, NAPISZ, LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA.